Team

TEAM

Bij Menta werken we met een team professioneel geschoolde en ervaren hulpverleners. Ieder draagt de erkenning mee van zijn eigen beroepsfederatie.


Bij Menta werken we als hulpverlener in teamverband én autonoom. Als cliënt heb je jouw vertrouwensrelatie met jouw psycholoog, coach of bemiddelaar. Vanuit ons beroepsgeheim delen we niets met externe personen, maar ook niets intern in ons eigen team over onze cliënten. Indien het voor jou zinvol is en het jouw eigen vraag is, zetten we natuurlijk graag een samenwerking op met de andere disciplines in ons eigen team en daarbuiten.


Maandelijks houden we als team een intervisie waarin we van elkaar leren, elkanders blik op een begeleiding open trekken, en samen oplossingen zoeken. Als een begeleiding wordt besproken, houdt de hulpverlener de identiteit van de cliënt anoniem. Als cliënt wordt je hier uiteraard van op de hoogte gebracht.

Lobke Hautman

Klinisch psycholoog

Psychotherapeut


T 0479 03 69 01

lobke@groepspraktijkmenta.be


Sofie Cappaert

Erkend familiaal bemiddelaar

Contextueel Counselor


T 0470 88 49 02

sofie@groepspraktijkmenta.be


Elke Bogaert

Studiecoach

Jobcoach


T 0479 90 23 23

elke@groepspraktijkmenta.be


Ellen Bolsens

Klinisch psycholoog

Psychotherapeut


T 0496 30 57 86

ellen@groepspraktijkmenta.be


Jan Piers

Klinisch psycholoog

Psychotherapeut


T 0474 27 07 23

jan@groepspraktijkmenta.be


Mieke Grisar

Klinisch psycholoog

Psychodynamisch kinder- en jongerentherapeut


T 0479 40 37 43

mieke@groepspraktijkmenta.be


Sarah Jacobs

Relatie- en
gezinstherapeut

Klinisch
(neuro-)psycholoog


T 0495 57 50 70

sarah@groepspraktijkmenta.be